Kosmetika na atopický ekzém u dětí

Trápí vás zarudlá a popraskaná místa na vaší pokožce, která nepříjemně svědí? Možná, že se potýkáte s atopickým ekzémem.

Atopický ekzém aneb jak na něj

Atopický ekzém je nepříjemné kožní onemocnění, které se projevuje především v  mládí, ale není výjimkou, že se s ním lidé setkávají také v dospělosti. Je to onemocnění genetické, které není nakažlivé, a které vás může trápit po celý život. Pokud se chcete tohoto problému zbavit, zaměřte se ze všeho nejdříve na dodržování všech zásad hygieny. Vaše pokožka musí být neustále čistá a je dobré využívat speciální masti, které vaší pokožku krásné zvláční a promastí.

Důsledná péče a úleva díky speciální léčbě

Lékaři předepisují k léčbě atopického ekzému kortikosteroidy, ale řada lidí se poté během léčby setkává s nepříznivými vedlejšími účinky, jako jsou pigmentové skvrny, šedý zákal očí, oči ztenčení kůže. K zbavení zarudnutí a svědivosti pokožky slouží také léčiva zvaná antihistaminika. Zkuste revoluční prostředek v boji s atopickým ekzémem, spolehněte se na Protopan Novým produktem pro léčbu atopických ekzémů na našem trhu jsou krémy značky Protopan s unikátním složením, které dodávají pokožce potřebné složky. Mimo to produkuje tato značka také doplňky stravy, které napomáhají k vytvoření optimální mikroflóry ve střevech a tak podporují i správné fungování organismu.

Protopan: Značka, jež byla vyvinuta člověkem s atopickým ekzémem

Značka Protopan je notifikována Ministerstvem zdravotnictví České republiky. Za zmínku stojí skutečnost, že tuto kosmetiku vyvinul člověk, který se sám s tímto onemocněním potýká. Neváhejte a vyzkoušejte produkty značky Protopan co nejdříve. A zbavte se nepříjemných kožních problémů.

Publikováno: 07. 03. 2020 / Aktualizováno: 03. 02. 2024

Kategorie: Nezařazené

Autor: Denisa Štěpánová