Jak vybrat vhodnou klimatizaci do domácnosti?

Přesně tuhle otázku, se v následujícím článku budeme snažit zodpovědět a pomoct s výběrem klimatizace, která je jako stvořená pro vás. Než si nějakou pořídíte, měl by každý uživatel se s tímto zařízením seznámit a dozvědět se o jeho výhodách a nevýhodách. Klimatizace jsou především v horkých letních dnech, kdy teploty skáčou až na 30 stupňů, velice užitečným pomocníkem. Přečtěte si, jak klimatizace působí na zdraví. Nejdříve bychom si nastínili, jaké typy jsou vlastně nejvhodnější. Základní typy klimatizací pro domácnost:
  • Mobilní klimatizace
  • Nástěnná klimatizace

Mobilní klimatizace

Mezi hlavní výhody jednoznačně patří variabilita těchto klimatizací. Zajistí příjemný chládek v místnosti, kde pobýváte nejčastěji. Plánujete v letním období, kdy teploty neúprosně stoupají, se známými jet na chatu? Není problém vzít mobilní klimatizaci s sebou do auta. Díky její přijatelné cenové dostupnosti, není pořízení tak nákladné jako např. u nástěnné klimatizace. Velmi zajímavou volbou je například tato mobilní klimatizace DAITSU APD 12 s WiFi. Anebo dáte přednost nejtišší mobilní klimatizaci značky REMKO? Bohatou nabídku mobilních klimatizací najdete na klimatizace.zde.cz. Prodejce eprofi.cz s.r.o. provozuje také další e-shopy, ve kterých seženete například vibrační desky, mobilní topidla a diamantové kotouče.

Nástěnná klimatizace

Pro náročné uživatele je právě tato klimatizace správnou volbou. Svoji práci plní na výbornou a tomu taky odpovídá výsledek. Vhodné je zmínit jednoduchost v ovládání a instalaci. Zákazníky určitě zaujme varianta ovládání přes chytrý mobilní telefon pomocí WI-FI připojení. Bojíte se, že vás bude rušit hlučnost zařízení? Přes den jen zřídka postřehnete hluk, který vychází z klimatizace, jelikož se pohybuje něco kolem 50 dB. Což je jako běžný rozhovor mezi lidmi nebo mírný déšť. Novější zařízení nabízí možnost nočního režimu, kdy si užijete chladně nerušený spánek.

Publikováno: 25. 05. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Denisa Štěpánová